Bistro Olivo Подметач

749 ден

Декорирајте ја вашата трпеза со Bistro Olivo подметач за поубав и поелегантен изглед!

6 на залиха

Description

Декорирајте ја вашата трпеза со Bistro Olivo подметач за поубав и поелегантен изглед!

Главни карактеристики на Bistro Olivo подметачот:

Димензии: 35 х 50 cm;
Материјал: 100% памук
Одржување: се пере на 30 степени.

Категорија:

___

Decorate your table with the Love Flowers mat for a more beautiful and elegant look!

 

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа и…

Bistro Olivo Подметач

Bistro Olivo Подметач

749 ден

6 на залиха