Mariefleur – корпа за леб

1.890 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: 70 % памук, 30 % полиестер
  • Димензии: 15 cm x 23 cm

Нема на залиха

SKU: 3590830003 Категории: ,

Description

Декоративна кутија за сервирање и послужување на леб. Може да биде употребена за секоја специјална прилика, а особено одговара со производите од истоимената колекција. Се одржува во машина, на температура до 40°.

Материјал на изработка: 70 % памук, 30 % полиестер
Димензии: 15 cm x 23 cm

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mariefleur - корпа за леб

1.890 ден

Нема на залиха