Guernsey Подметач

790 ден

  • Димензии: 85 cm x 85 cm; 50cm x 140 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 40 степени
  • Лесно се комбинира

5 на залиха

SKU: 4496440 Категорија:

Description

  • Димензии: 85 cm x 85 cm; 50cm x 140 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 40 степени
  • Лесно се комбинира

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Guernsey Подметач

790 ден

5 на залиха