Astoria Чаршаф

5.690 ден

  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 60 степени
  • Димензии: 150 cm x 200 cm
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 60 степени
  • Димензии: 150 cm x 200 cm

Дополнителни информации

Боја

Беж, Бела, Светло сива, Сива

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Astoria Чаршаф

Select Options
Исчисти