Loft Чаршаф

5.490 ден

  • Димензии: 150 cm x 200 cm
  • Материјал: 100%  памук
  • Се пере на 60 степени
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Димензии: 150 cm x 200 cm
  • Материјал: 100%  памук
  • Се пере на 60 степени

Дополнителни информации

Боја

Беж, Кремаста, Маслинеста, Портокалова, Розева, Светло сива, Сива, Темно маслинеста, Темно сива, Темно сина, Темно црвена

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loft Чаршаф

Select Options
Исчисти