Loft Кружен чаршаф

3.990 ден

  • Дијаметар: 150 cm
  • Материјал: 100%  памук
  • Се пере на 60 степени
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Дијаметар: 150 cm
  • Материјал: 100%  памук
  • Се пере на 60 степени

Дополнителни информации

Боја

Беж, Бела, Портокалова, Розева, Светло сива, Сива, Темно сива, Темно сина

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loft Кружен чаршаф

Select Options
Исчисти