Romance Подметач

449 ден

  • Материјал: 70% памук, 30% полиестер
  • Sе перe на 40 степени
  • Димензии: 32 cm x 48 cm

12 на залиха

SKU: 6466440 Категорија:

Description

  • Материјал: 70% памук, 30% полиестер
  • Sе перe на 40 степени
  • Димензии: 32 cm x 48 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Romance Подметач

449 ден

12 на залиха