Loft чаршаф

- 40 % Off

3.869 ден6.449 ден

  • Димензии: 150 cm x 250 cm
  • Материјал: 100%  памук
  • Се пере на 60 степени
SKU: Не е достапно Категорија

Опис

  • Димензии: 150 cm x 250 cm
  • Материјал: 100%  памук
  • Се пере на 60 степени

Дополнителни информации

Боја

Беж, Бела, Кафеава, Крем, Кремаста, Розева, Светло розева, Сива, Сребрено розева, Тегет

Loft чаршаф

Додај во кошница