Loft чаршаф

6.449 ден

  • Димензии: 150 cm x 250 cm
  • Материјал: 100%  памук
  • Се пере на 60 степени
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Димензии: 150 cm x 250 cm
  • Материјал: 100%  памук
  • Се пере на 60 степени

Дополнителни информации

Боја

Беж, Бела, Кафеава, Крем, Кремаста, Розева, Светло розева, Сива, Сребрено розева, Тегет

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loft чаршаф

Select Options
Исчисти