Bistro Alvor Чаршаф

1.690 ден1.845 ден

  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 30 степени
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 30 степени

Дополнителни информации

Големина

50 cm x 140 cm, 90 cm x 90 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Bistro Alvor Чаршаф

Select Options
Исчисти