Love Flowers Подметач

459 ден

Декорирајте ја вашата трпеза со Love Flowers подметач за поубав и поелегантен изглед!

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија: Tags: , , ,

Description

Декорирајте ја вашата трпеза со Love Flowers подметач за поубав и поелегантен изглед!

Главни карактеристики на Love Flowers подметачот:

Димензии: 32 х 48 cm;
Материјал: 70% памук, 30% полиестер;
Одржување: се пере на 40 степени.

Категорија:

___

Decorate your table with the Love Flowers mat for a more beautiful and elegant look!

Дополнителни информации

Боја

Крем, Розева

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа и…

Love Flowers Подметач

Love Flowers Подметач

Select Options
Исчисти