Artesano Original – даска за сечење/сервирање на храна

4.190 ден

  • Материјал на изработка: Дрво
  • Димензии: 51 cm x 25 cm

2 на залиха

SKU: 1041308060 Категории: ,

Description

Дрвена даска со двојна намена – за сечење и за сервирање на храна. Се одржува рачно.

Материјал на изработка: Дрво
Димензии: 51 cm x 25 cm

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали. Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Original - даска за сечење/сервирање на храна

4.190 ден

2 на залиха