Maritim навлака за перница

1.272 ден

-20% Off

Декорирајте го вашиот кревет со Maritim навлаката за перница која ќе го направи вашиот дом да изгледа уште помодерно и пософтифицирано!

1 на залиха

Description

Декорирајте го вашиот кревет со Maritim навлака за перница која ќе го направи вашиот дом да изгледа уште помодерно и пософтифицирано!

Главни карактеристики на Maritim навлака за перница:
Димензии: 50 х 50 cm.

Дополнителни карактеристики на Maritim навлака за перница:
Материјал: 100% памук;
Одржување: се пере на 40 степени.

Категории:

___

Decorate your bed with the Maritim pillowcase that will make your home look even more modern and sophisticated!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа и…

Maritim навлака за перница

Maritim навлака за перница

1.272 ден

1 на залиха