Artesano Original – држач за чинии

9.090 ден

1 на залиха

SKU: 1041307990 Категории: ,

Description

Дрвен држач за чинии, за екстремно елегантна и убава претстава на чиниите. Се одржува рачно.

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали. Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Original - држач за чинии

9.090 ден

1 на залиха