Toy’s Delight – корпа за леб

-20% Off

1.926 ден

  • Материјал на изработка: Памук
  • Димензии: 15 cm x 23 cm

19 на залиха

Опис

Памучен корпа за леб, во божиќен дизајн. Се пере на температура до 40°C.

Материјал на изработка: Памук
Димензии: 15 cm x 23 cm

Колекцијата Toy’s Delight ќе ви помогне да создадете магична, носталгична, празнична и многу стилска атмосфера на вашата трпеза. Производите содржат дезени во црвени, зелени и бели нијанси, кои будат спомени од минатото. Комбинирајте ги производите и уживајте во магијата!

Toy’s Delight - корпа за леб

1.926 ден

19 на залиха