Easter Accessories – салфети

306 ден

3 на залиха

SKU: 3590720028 Категории , ,

Опис

Пакетче од 20 хартиени салфети со декор на кој е прикажана Ана, зајак од колекцијата „Зајачки бајки“, сликајќи велигденска слика.

Easter Accessories - салфети

306 ден

3 на залиха