Easter Accessories – салфети

379 ден

5 на залиха

SKU: 3590720028 Категории: , ,

Description

Пакетче од 20 хартиени салфети со декор на кој е прикажана Ана, зајак од колекцијата „Зајачки бајки“, сликајќи велигденска слика.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Easter Accessories - салфети

379 ден

5 на залиха