Petite Fleur – сад за млеко, 0.25 L

-25% Off

2.274 ден

1 на залиха

Опис

Класично заоблените форми и разиграните цветни украси додаваат уникатен безвременски шарм на популарната колекција Petite Fleur. Уживајте со вашите сакани во оваа прекрасна новогодишна колекција и празничните моменти.

Petite Fleur - сад за млеко, 0.25 L

2.274 ден

1 на залиха