MetroChic Blanc – чинија

2.629 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 22 cm x 22 cm x 2 cm

6 на залиха

SKU: 1046542640 Категории ,

Опис

Порцеланскa чинија за десерт или доручек со дијаметар од 22 cm.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 22 cm x 22 cm x 2 cm

Колекцијата MetroChic Blanc се состои од висококвалитетна палета на производи кои опфаќаат прибор кој може да се комбинира на многу различни начини. Елегантната и особено издржлива премиум-порцеланска изработка, ја трансформира секоја маса во модерен стил и безвременска елеганција. Колекцијата е специфична по чистиот бел, елегантен изглед. Креирајте атмсофера преку урбаниот дизајн и воодушевете ги вашите гости!

MetroChic Blanc – чинија

2.629 ден

6 на залиха