MetroChic Blanc – чинија

2.790 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 27 cm x 27 cm x 2 cm

6 на залиха

SKU: 1046542620 Категории: ,

Description

Порцеланскa чинија со дијаметар од 27 cm.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 27 cm x 27 cm x 2 cm

Колекцијата MetroChic Blanc се состои од висококвалитетна палета на производи кои опфаќаат прибор кој може да се комбинира на многу различни начини. Елегантната и особено издржлива премиум-порцеланска изработка, ја трансформира секоја маса во модерен стил и безвременска елеганција. Колекцијата е специфична по чистиот бел, елегантен изглед. Креирајте атмсофера преку урбаниот дизајн и воодушевете ги вашите гости!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MetroChic Blanc – чинија

2.790 ден

6 на залиха