Anmut Gold – чинија (27 cm)

2.890 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 27 cm дијаметар

1 на залиха

SKU: 1046532630 Категории ,

Опис

Порцеланскa чинија, идеална за послужување на разни вкусни деликатеси. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 27 cm дијаметар

Anmut Gold колекцијата се состои од рачно изработени декоративни линии кои се дел од елегантна белата боја. Токму тој златен допир и дава на колекцијата класа и стил. Колекцијата е совршена за сите оние кои посакуваат елеганција и квалитет. Едноставно, создадете трпеза која ќе плени со безвременскиот шарм на финото злато и белата боја.

Anmut Gold – чинија (27 cm)

2.890 ден

1 на залиха