Anmut Platinum – длабока чинија

3.090 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 24 cm дијаметар
  • Капацитет: 334 ml

12 на залиха

SKU: 1046362700 Категории: ,

Description

Порцеланска длабока чинија за повеќенаменска употреба, како на пример за супа или за чорба. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 24 cm дијаметар
Капацитет: 334 ml

Anmut Platinum колекцијата плени со синтеза од едноставност, чистота во однос на дизајнот, кадифена бела боја благодарение на својата порцеланска основа и благороден платинест дизајн околу работ на секое парче. Овој прекрасен додаток и дава необична елеганција на колекцијата, а истовремено и стилска суптилност.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Anmut Platinum - длабока чинија

3.090 ден

12 на залиха