Colourful Spring – чинија (32 см)

2.490 ден

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 32 cm дијаметар

 

7 на залиха

SKU: 1486632680 Категории: ,

Description

Порцеланскa чинија, идеална за послужување на разни вкусни деликатеси. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 32 cm дијаметар

 

Почетокот на пролетта се проследува со расцутени снежни капки и будење на пеперутки, чии шарени крилја се како уметнички дела од мајка природа. Тие се појавуваат на нашите маси благодарение на украсите на садовите од колекцијата „Colourful Spring“ кои ја покануваат пролетта спокојство во која било трпезарија.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Colourful Spring - чинија (32 см)

2.490 ден

7 на залиха