Malaga Чаршаф

690 ден8.490 ден

  • Боја: Бела
  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 60 степени
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Боја: Бела/Крем
  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 60 степени

Дополнителни информации

Големина

135 cm x 135 cm, 150 cm x 250 cm, 35 cm x 50 cm, 40 cm x 100 cm, 50 cm x 140 cm, Дијаметар 170 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Malaga Чаршаф

Select Options
Исчисти