Daisy Чаршаф

4.990 ден

Out of Stock

Нема на залиха

SKU: 2006921 Категорија:

Description

  • Димензии: 50 cm x 140 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: сребрена
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Daisy Чаршаф

4.990 ден

Нема на залиха