Linnen Ivory платнена салвета

1.490 ден

Out of Stock
  • Димензии: 45 cm x 45 cm
  • Материјал: 100% лен
  • Боја: жолта
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира

Нема на залиха

SKU: 3352603 Категорија:

Description

  • Димензии: 45 cm x 45 cm
  • Материјал: 100% лен
  • Боја: жолта
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Linnen Ivory платнена салвета

1.490 ден

Нема на залиха