Diane Чаршаф

4.335 ден

  • Димензии: 40 cm x 86 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: розева, сива
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Димензии: 40 cm x 86 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: розева, сива
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира

Дополнителни информации

Боја

Розева, Сива

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Diane Чаршаф

Select Options
Исчисти