Diane Чаршаф

Out of Stock

2.601 ден

  • Димензии: 40 cm x 86 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: розева, сива
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира
SKU: Не е достапно Категорија

Опис

  • Димензии: 40 cm x 86 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: розева, сива
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира

Дополнителни информации

Боја

Розева, Сива

Diane Чаршаф

Додај во кошница