Bistro Madeira Чаршаф

2.390 ден

  • Димензии: 50 cm x 140 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира

2 на залиха

SKU: 5846940 Категорија:

Description

  • Димензии: 50 cm x 140 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Bistro Madeira Чаршаф

2.390 ден

2 на залиха