Palma Чаршаф

2.290 ден

  • Материјал: 100% памук
  • Sе перe на 40 степени
  • Димензии: 50 cm x 140 cm

2 на залиха

SKU: 3796940 Категорија:

Description

  • Материјал: 100% памук
  • Sе перe на 40 степени
  • Димензии: 50 cm x 140 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Palma Чаршаф

2.290 ден

2 на залиха