Entrée – бокал (1.5 L)

3.540 ден

  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 25 cm x 15.7 cm дијаметар
  • Капацитет: 1.5 L

1 на залиха

SKU: 1136580400 Категории: ,

Description

Стаклен бокал наменет за послужување на вода, чај или сок. Безбеден е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 25 cm x 15.7 cm дијаметар
Капацитет: 1.5 L

Едноставно кажано, производите кои припаѓаат на колекцијата Entréе се специфични по својата минималистичка, но елегантна форма. Благодарение на класичниот изглед и едноставниот и хармоничен дизајн, тие се непогрешлив избор за кој било настан.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Entrée - бокал (1.5 L)

3.540 ден

1 на залиха