Spring Awakening – чинија за салата

1.890 ден

Out of Stock

Дијаметар: 22 cm

Нема на залиха

SKU: 1486382640 Категории: , ,

Description

Со нетрпение го очекуваме будењето на пролетта на крајот на секоја зима. Чекањето ќе биде уште попријатно од садовите за пролетно будење од Вилерој и Бох. Садовите направени од млечно бел порцелан се украсени со пролетни цвеќиња: нарциси, маргаритки, лалиња во живописни радосни бои. Нивната форма исто така потсетува на пролетни цвеќиња.

Дијаметар: 22 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Spring Awakening - чинија за салата

1.890 ден

Нема на залиха