Spring Awakening – вазна

Out of Stock

1.719 ден

Димензии: 10,5 cm

Нема на залиха

SKU: 1486385100 Категории , ,

Опис

Оригинална порцеланска вазна со традиционални велигденски мотиви за да внесете украсен шмек на масата и домот. Нуди доволно простор за цвеќе и мали букети, шармантен и привлечен дизајн, дури и празен.

Димензии: 10,5 cm

Spring Awakening - вазна

1.719 ден

Нема на залиха