Spring Awakening – вазна

1.890 ден

Out of Stock

Димензии: 10,5 cm

Нема на залиха

SKU: 1486385100 Категории: , ,

Description

Оригинална порцеланска вазна со традиционални велигденски мотиви за да внесете украсен шмек на масата и домот. Нуди доволно простор за цвеќе и мали букети, шармантен и привлечен дизајн, дури и празен.

Димензии: 10,5 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Spring Awakening - вазна

1.890 ден

Нема на залиха