MetroChic Gifts – вазна

15.790 ден

1 на залиха

SKU: 1044835070 Категории: ,

Description

Порцеланскa вазна, која ќе ги презентира вашите цвеќиња на сосема поинаков начин, кој ќе даде извонредна димензија во просторот.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 30 cm x 13 cm

Колекцијата MetroChic се состои од висококвалитетна палета на производи кои опфаќаат прибор кој може да се комбинира на многу различни начини. Елегантната и особено отпорна премиум порцеланска изработка, ја трансформира секоја маса во модерен стил и безвременска елеганција. Колекцијата е специфична по брилијантниот дезен во црно-златна нијанса. Креирајте атмсофера преку урбаниот дизајн и воодушевете ги вашите гости!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MetroChic Gifts - вазна

15.790 ден

1 на залиха