MetroChic Gifts – сад за сервирање на две нивоа

13.890 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 27.5 cm x 27.5 cm x 27 cm

Нема на залиха

Description

Порцелански сад за сервирање на две нивоа.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 27.5 cm x 27.5 cm x 27 cm

Колекцијата MetroChic се состои од висококвалитетна палета на производи кои опфаќаат прибор кој може да се комбинира на многу различни начини. Елегантната и особено отпорна премиум порцеланска изработка, ја трансформира секоја маса во модерен стил и безвременска елеганција. Колекцијата е специфична по брилијантниот дезен во црно-златна нијанса. Креирајте атмсофера преку урбаниот дизајн и воодушевете ги вашите гости!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MetroChic Gifts - сад за сервирање на две нивоа

13.890 ден

Нема на залиха