Anmut Platinum – сад за шеќер/слатко

4.649 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 350 ml

1 на залиха

Description

Порцелански сад за послужување на шеќер или слатко. Безбеден е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 350 ml

Anmut Platinum колекцијата плени со синтеза од едноставност, чистота во однос на дизајнот, кадифена бела боја благодарение на својата порцеланска основа и благороден платинест дизајн околу работ на секое парче. Овој прекрасен додаток и дава необична елеганција на колекцијата, а истовремено и стилска суптилност.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Anmut Platinum - сад за шеќер/слатко

4.649 ден

1 на залиха