Manufacture Swirl – вазна

1.590 ден1.890 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии за малата вазна: 12.2 cm x 10.4 cm дијаметар; капацитет 600 ml
  • Димензии за големата вазна: 18 cm x 10 cm дијаметар; капацитет 835 ml
Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Description

Вазна изработена од кристално стакло, во металик завршница. Се мие и одржува рачно.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии за малата вазна: 12.2 cm x 10.4 cm дијаметар; капацитет 600 ml
Димензии за големата вазна: 18 cm x 10 cm дијаметар; капацитет 835 ml

Природна, оригинална и со посебно чувство – ова е колекцијата Manufacture Swirl! Имаат трендовски металик изглед, со кој ќе додадете топлина во домот и ќе креирате посебна атмосфера. Комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата за прекрасна композиција!

Дополнителни информации

Големина

12.2 cm x 10.4 cm дијаметар; капацитет 600 ml, 18 cm x 10 cm дијаметар; капацитет 835 ml

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Swirl – вазна

Select Options
Исчисти