Colorful Spring – вазна/свеќник

1.390 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 10,5 cm

1 на залиха

SKU: 1486633951 Категории: ,

Description

Порцелански вазна за цвеќе. Безбедна е за миење во машина за садови.

Почетокот на пролетта се проследува со расцутени снежни капки и будење на пеперутки, чии шарени крилја се како уметнички дела од мајка природа. Тие се појавуваат на нашите маси благодарение на украсите на садовите од колекцијата „Colorful Spring“ кои ја покануваат пролетта спокојство во која било трпезарија.

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 10,5 cm

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Colorful Spring - вазна/свеќник

1.390 ден

1 на залиха