Spring Awakening – длабок сад

2.790 ден

Димензии: 24.2 x 24.2 x 4.1 cm

1 на залиха

Description

Оптимална длабочина за послужување овошје, салати или слатки, одлична за комбинирање со колекциите Colorful Life и For Me.

Димензии: 24.2 x 24.2 x 4.1 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Spring Awakening - длабок сад

2.790 ден

1 на залиха