MetroChic Blanc – сад за сервирање на две нивоа

7.059 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 27.5 cm x 27.5 cm x 27 cm

1 на залиха

Опис

Порцелански сад за сервирање на десерти и останати деликатеси на две нивоа. Безбеден е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 27.5 cm x 27.5 cm x 27 cm

Колекцијата MetroChic Blanc се состои од висококвалитетна палета на производи кои опфаќаат прибор кој може да се комбинира на многу различни начини. Елегантната и особено издржлива премиум-порцеланска изработка, ја трансформира секоја маса во модерен стил и безвременска елеганција. Колекцијата е специфична по чистиот бел, елегантен изглед. Креирајте атмсофера преку урбаниот дизајн и воодушевете ги вашите гости!

MetroChic Blanc – сад за сервирање на две нивоа

7.059 ден

1 на залиха