Anmut Gold – овална чинија за сервирање

Out of Stock

11.990 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 41 cm

Нема на залиха

Опис

Порцеланскa овална чинија, идеална за послужување на разни вкусни деликатеси. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 41 cm

Anmut Gold колекцијата се состои од рачно изработени декоративни линии кои се дел од елегантна белата боја. Токму тој златен допир и дава на колекцијата класа и стил. Колекцијата е совршена за сите оние кои посакуваат елеганција и квалитет. Едноставно, создадете трпеза која ќе плени со безвременскиот шарм на финото злато и белата боја.

Anmut Gold – овална чинија за сервирање

11.990 ден

Нема на залиха