Spring Awakening – длабока чинија

1.890 ден

Out of Stock
  • Дијаметар: 14 cm
  • Висина: 7 cm
  • Капацитет: 0.6 l

Нема на залиха

SKU: 1486383190 Категории: , ,

Description

Длабока чинија од колекцијата „Пролетно будење“ со млечно бел порцелан украсен со пролетни цвеќиња како што се нарциси, маргаритки и лалиња во живописни, радосни бои. Овој декор ќе биде попријатен со чекањето за зима за да нè ослободи од нејзината ладна прегратка и да ни овозможи да се разбудиме со пролетта.

  • Дијаметар: 14 cm
  • Висина: 7 cm
  • Капацитет: 0.6 l

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Spring Awakening - длабока чинија

1.890 ден

Нема на залиха