Spring Awakening – чинија

2.390 ден

Out of Stock

Нема на залиха

SKU: 1486382620 Категории: , ,

Description

Шармантна чинија за вечера со разиграна цветна декорација како идеал за секојдневниот живот или на велигденската трпеза.Големината е погодна за послужување разни јадења, совршено комбинирана со колекцијата Spring Awakening.

Димензија: 27 x 27 x 2.1 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Spring Awakening - чинија

2.390 ден

Нема на залиха