La Classica Gold – сет од прибор за јадење (30 п.)

83.790 ден

  • Материјал на изработка: 18/10 нерѓосувачки челик

1 на залиха

SKU: 1264479050 Категории: ,

Description

Прибор за јадење кој се состои од 30 парчиња (6 лажици, 6 мали лажички, 6 виљушки, 6 мали виљушки и 6 ножеви), изработени од висококвалитетен 18/10 нерѓосувачки челик, со златни детали. Безбедни за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: 18/10 нерѓосувачки челик

Колекцијата La Classica содржи производи кои креираат модерен шмек, со задржување на традиционалниот квалитет. Станува збор за едноставен и чист изглед. Направете ја идеалната комбинација и уживајте во модерниот изглед на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

La Classica Gold – сет од прибор за јадење (30 п.)

83.790 ден

1 на залиха