Colourful Spring – тацна за шолја за еспресо

1.145 ден

Дијаметар: 12 cm

15 на залиха

SKU: 1486631430 Категории: , ,

Description

Безвременски убавата колекција „Шарена пролет“ ќе ве воодушевува во текот на целата година со деликатните кокичиња и разнобојни пеперутки кои на колекцијата и даваат весели бои и го осветлуваат секој момент.

Уживајте во овој пролетен дизајн секој ден одново.

Дијаметар: 12 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

eight − eight =

Colourful Spring - тацна за шолја за еспресо

1.145 ден

15 на залиха