Mariefleur – тацна за шолја за чај

1.390 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 19 cm дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1041001250 Категории: ,

Description

Порцеланска тацна за шолја за чај, наменета за шолјата за чај од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 19 cm дијаметар

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mariefleur - тацна за шолја за чај

1.390 ден

Нема на залиха