Colourful Spring – длабок сад

1.390 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 24 cm дијаметар

Нема на залиха

Description

Порцелански сад наменет за повеќенаменска употреба, како на пример: сервирање и послужување на супа, мусли, салати итн. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 24 cm дијаметар

 

Почетокот на пролетта се проследува со расцутени снежни капки и будење на пеперутки, чии шарени крилја се како уметнички дела од мајка природа. Тие се појавуваат на нашите маси благодарение на украсите на садовите од колекцијата „Colourful Spring“ кои ја покануваат пролетта спокојство во која било трпезарија.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Colourful Spring - длабок сад

1.390 ден

Нема на залиха