MetroChic – сад за шеќер/слатко

5.590 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 12,7 cm x 12 cm x 10 cm
  • Капацитет: 325 ml

1 на залиха

Description

Порцелански сад кој се употребува за шеќер, а истовремено може да се употребува и за слатко. Безбедно се мие во машина за садови и НЕ се употребува во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 12,7 cm x 12 cm x 10 cm
Капацитет: 325 ml

Колекцијата MetroChic се состои од висококвалитетна палета на производи кои опфаќаат прибор кој може да се комбинира на многу различни начини. Елегантната и особено отпорна премиум порцеланска изработка, ја трансформира секоја маса во модерен стил и безвременска елеганција. Колекцијата е специфична по брилијантниот дезен во црно-златна нијанса. Креирајте атмсофера преку урбаниот дизајн и воодушевете ги вашите гости!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MetroChic - сад за шеќер/слатко

5.590 ден

1 на залиха