Colourful Spring – вазна

2.739 ден

Димензии: 15 cm

3 на залиха

SKU: 1486635120 Категории: , ,

Description

Почетокот на пролетта е најавен од расцветани кокичиња и будни пеперутки, чии шарени крилја се како уметнички дела од мајката природа. Тие можат да се појават и на нашите маси благодарение на украсите од колекцијата Шарена пролет, кои ќе поканат пролетна спокојство во секоја просторија.

Димензии: 15 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

6 − three =

Colourful Spring – вазна

2.739 ден

3 на залиха