Arthur – сет од прибор за јадење (30 п.)

16.900 ден

Материјал на изработка: 18/10 нерѓосувачки челик

1 на залиха

SKU: 1263739057 Категории: , ,

Description

Прибор за јадење кој се состои од 30 парчиња (6 лажици, 6 мали лажички, 6 виљушки, 6 мали виљушки и 6 ножеви), изработени од висококвалитетен 18/10 нерѓосувачки челик. Безбедни за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: 18/10 нерѓосувачки челик

Колекцијата Arthur има полирана површина комбинирајќи безвременски основен дизајн со модерни облици и линии што течат го прават одличен целосен прибор за јадење. Импресионирајте со елегантни и практични прибор за јадење без разлика каква прилика е.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Arthur - сет од прибор за јадење (30 п.)

16.900 ден

1 на залиха