Colourful Spring – тацна

1.049 ден

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 14 см

1 на залиха

SKU: 1486631310 Категории: , ,

Description

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 14 см

Почетокот на пролетта се проследува со расцутени снежни капки и будење на пеперутки, чии шарени крилја се како уметнички дела од мајка природа. Тие се појавуваат на нашите маси благодарение на украсите на садовите од колекцијата „Colourful Spring“ кои ја покануваат пролетта спокојство во која било трпезарија.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Colourful Spring - тацна

1.049 ден

1 на залиха