Anmut Platinum – тацна за сад

4.649 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 20 cm

3 на залиха

SKU: 1046363408 Категории: ,

Description

Порцеланска тацна за сад наменет за млеко или сосови, кој одговара на садот од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 20 cm

Anmut Platinum колекцијата плени со синтеза од едноставност, чистота во однос на дизајнот, кадифена бела боја благодарение на својата порцеланска основа и благороден платинест дизајн околу работ на секое парче. Овој прекрасен додаток и дава необична елеганција на колекцијата, а истовремено и стилска суптилност.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Anmut Platinum - тацна за сад

4.649 ден

3 на залиха