Colourful Spring – шолја за еспресо

1.290 ден

Капацитет: 100 ml

16 на залиха

SKU: 1486631420 Категории: , ,

Description

Кокичињата се првите најавувачи на пролетта во природата, а колекцијата на Шарена пролет е првиот најавувач на пролетта во вашиот стан. Колекцијата со мотив на кокиче, нежни цвеќиња и шарени пеперутки совршено ја надополнува кујната или трпезаријата. Нека цвета вашиот дом!

Капацитет: 100 ml

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

six − one =

Colourful Spring - шолја за еспресо

1.290 ден

16 на залиха